• Пошук

  • Листопад 2018
    Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    « Чер    
     1234
    567891011
    12131415161718
    19202122232425
    2627282930  
  • < ?php include (TEMPLATEPATH . '/searchform.php'); ?>

2017/2018 н. р. 

Вітаємо переможців ІІІ (ОБЛАСНОГО) етапу Всеукраїнських олімпіад

Мусіяк Раду (8-А кл.) – І м. з біології, ІІ фізика, ІІ хімія

Зелений Данило (10 кл.) – ІІ м. з правознавства, ІІІ м. з укр. мови та літератури

Пасс Юлію (11 кл.) – ІІІ м. з правознавства, ІІІ м.з екології

Кирильченко Роман – ІІІ м.з екології

Завдання ІІ етапу http://osvita-verh.dp.ua/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=80&Itemid=97

Список переможців та призерів ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад

Переможці та произери VIІ Міжнародний мовно-літературний конкурса

учнівської молоді ім. Т. Шевченка

Переможці  та призери конкурса з української мови ім. Петра Яцика

Переможці  та призери конкурса “Собори наших душ”

Результати участі учнів у Всеукраїнських олімпіадах17-18


2016/2017 н. р.

Вітаємо переможців

ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських олімпіад

Маслюк Віра (10 кл.) – ІІІ м. з астрономії

Джарти Надія (10 кл.), Липка Єгор (11 кл.) – ІІІ м. з інформаційних технологій

Костенко Роман (8 кл.) – І м. з математики, ІІ м. з біології

Пасс Юлія (10 кл.) – ІІІ м. з екології

Маслюк Віра (10 кл.) – ІІІ м. у обласному етапі конкурсу “Собори наших душ” у номінації “Живопис”


VIІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської молоді

ім. Т. Шевченка

Максимович Елеонора 5-А кл. –  І місце

Ленник Дар’я 6-А кл – ІІІ місце

Русанов Олександр 9-А кл. – ІІ місце

Конкурс з української мови ім. Петра Яцика

Зелений Данило 9 – Б кл. – ІІІ місце

Маслюк Віра 10 кл – І місце (ІV м. у обласному етапі)

Костюшко Микола 7-Б кл. – ІІІ місце

Тепляков Дмитро 5 -А кл. – ІІ місце

Заїка Богдана 4 – Б кл. – І місце

Чайченко Крістіна 3-А кл. – І місце


Список переможців та призерів

І (районного) етапу обласного конкурсу юних літераторів

«Собори наших душ»

Бобрик Анна (Вікова категорія – 11-14 р., номінація “Поезія”) – І м

Маслюк Віра (Вікова категорія – 15-18 р., номінація “Живопис”) – І м

Перебитюк Аліна (Вікова категорія – 15-18 р., номінація “Живопис”) – ІІ м

Харламова Софія – (Вікова категорія – 11-14 р., номінація “Нетрадиційнитй живопис”) – І м


 Завдання ІІ етапу олімпіад 2016/2017 н. р.

http://osvita-verh.dp.ua/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=80&Itemid=97

Вітаємо переможців ІІ (районного)  етапу

Всеукраїнських олімпіад 2016/2017 н. р.

І м

  • Липка Єгор, 11 кл. – математика, ін-ка, інф. технології

  • Костенко Роман, 8 кл. – біологія, математика, хімія

  • Карапеян Карен, 9-Б кл. – географія, фізика 

  • Кирильченко Роман, 9-Б кл. – англ. мова, математика

  • Перерва Анастасія, 11 кл. – астрономія

  • Діденко Тетяна, 11 кл. – біологія

  • Феденко Анна, 10 кл. – географія

  • Джари Надія, 10 кл. – інф. технології

  • Маслюк Віра, 10 кл. – астрономія

  • Яценко Анастасія, 9-Б кл. – рос. мова

    ІІ м та ІІІ м

  • Карапетян Карен – економіка, біологія  

  • Маслюк Віра – математика

  • Костенко Роман – фізика, історія 

    Перерва Анастасія – екологія, історія, правознавство

  • Феденко Анна – рос. мова, історія, правознавство

  • Джари Надія – рос. мова

  • Липка Єгор – фізика

  • Зелений Данило, 9-Б кл. – укр., англ., німецька мова, історія, правознавство

  • Діденко Тетян – економіка

  • Голуб Марія, 10 кл. – біологія

  • Кукса Костянтин – фізика

  • Маріненко Анастасія, 5-Б кл. – природознавство

  • Головачова Аделіна, 9-Б кл. – обс. праця

  • Русанов Олександр, 9-А кл. – математика

  • Мусіяк Рада, 7-Б кл. – математика

  • Бобрик Анна, 8 – біологія

Результати конкурсу “Я українець, і щоб там не було”

Штибель Катерина (11 кл.) – ІІІ м.

Бобрик Анна (8 кл.) – ІІІ м. 


2015/2016 н. р.

Вітаємо переможців ІІ (районного)  етапу

Всеукраїнських олімпіад 2015/2016 н.р.

І місце

1. Зелений Данило 8Б кл. – українська мова та література, історія

2. Стойкова Катерина 11 кл. – українська мова та література, біологія, екологія, російська мова та література, історія

3. Костенко Роман 7кл. – математика

4. Липка Єгор 10 кл. – інформатика (програмування), математика, інформаційні технології

5. Феденко Анна 9 -А кл. – історія

6. Діденко Тетяна 10 кл. – біологія

7. Карапетян Карен 8 -Б кл. – фізика

8. Маслюк Віра 9 -Б кл. – астрономія

9. Пасс  Юлія 9 -Б кл. – правознавство

10. Костюшко Микола 6 – Б кл. – математика

11. Тепляков Дмитро 4 -А кл. – математика

ІІ та ІІІ місце

  1. Кирильченко Роман 8 – Б кл. – математика (ІІ), біологія (ІІ)

  2. Карапетян Карен 8 – Б кл. – біологія (ІІІ)

  3. Феденко Анна 9 – А кл. – українська мова та література (ІІ), російська мова та література (ІІІ)

  4. Кукса Костянтин 9 -Б кл. – економіка (ІІ)

  5. Липка Єгор 10 кл. – економіка (ІІ), англійська мова (ІІ), фізика (ІІІ), географія (ІІІ)

  6. Магукало Олексій 11 кл.- історія України (ІІ), правознавство (ІІ)

  7. Лянний Антон 11 кл. – економіка (ІІ), географія (ІІІ)

  8. Стойкова Катерина 11 кл. – англійська мова (ІІ), правознавство(ІІІ)

  9. Костенко Роман 7 кл. – фізика(ІІ)

  10. Сиротенко Єва 5 – Б кл. природознавство (ІІІ)

  11. Зелений Данило 8 – Б кл. – географія (ІІ)

  12. Перерва Анастасія 10 кл. – екологія (ІІ)

VI Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської молоді ім. Т. Шевченка:

Маслюк Віра 9 -Б кл. –  І місце

Забіяка Олександра 11 кл – ІІ місце

Мусіяк Рада 6 – Б кл. – ІІІ місце

Штибель Катерина 10 кл. – ІІІ місце

Конкурс з української мови ім. Петра Яцика

Мусіяк Рада 6 – Б кл. – І місце

Маслюк Віра 9 – Б кл – ІІ місце

Тепляков Дмитро 4 -А кл. – ІІ місце

Заїка Богдана 3 – Б кл. – ІІІ місце

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад 2014 -2015 н.р.

Ященко Олександра – 4 кл. -І з  укр. мови

Тепляков Дмитро – 3 кл. – І з математики

Історія: Феденко Анна – 8 кл. – І, Стойкова Катерина – 10 кл. – ІІ, Перетятько Андрій – 11 кл. – ІІ, Липка Єгор – 9 кл. – ІІІ

Геограія: Феденко Анна – 8 кл. – І, Перетятько Андрій – 11 кл. – ІІ, Липка Єгор – 9 кл. – ІІІ

Біологія: Феденко Анна – 8 кл. – І, Діденко Тетяна – 9 кл. – І, Іванченко Костянтин – 9 кл. – Іі, Стойкова Катерина – 10 кл. – ІІ

Українська мова: Феденко Анна – 8 кл. – ІІ, Чернявська Світлана – 11 кл. – ІІ

Екологія: Запара Аліна – 11 кл. – І, Стойкова Катерина – 10 кл. – І

Природознавство: Давиденко Яна – 5 кл. – ІІІ

Російська мова: Феденко Анна – 8 кл. – І, Стойкова Катерина – 10 кл. – ІІ

Математика: Костенко Роман – 6 кл. – І, Карапетян Карен – 7 кл. – І, Мусіяк Андрій, Кирильченко Роман – 7 кл. – ІІІ, Маслюк Віра – 8 кл. – ІІ, Іванченко Костнтин – 9 кл. – І, Липка Єгор – 9 кл. – ІІ, Максимович Денис – 11 кл. – ІІІ.

Англійська моваЛипка Єгор – 9 кл. – ІІІ, Стойкова Катерина – 10 кл. – ІІ

Інформатика: Липка Єгор – 9 кл. – І

Фізика: Кукса Костянтин – 8 кл. – ІІ, Липка Єгор – 9 кл. – ІІ, Максимович Денис – 11 кл. – ІІІ, Карапетян Карен – 7 кл. – ІІІ

ХіміяКирильченко Роман – 7 кл. – ІІІ

АстрономіяЧернявська Світлана – 11 кл. – І

Початкова школа:

Українська   мова 22.11 3 кл. – Закалюжна Вікторія  4 кл. – Ященко Олександра

Математика 29.11  4 кл. – Ліхошва Артем   3 кл. – Тепляков Дмитро

Природознавство 06.12 4 кл. – Галушко Гордій

Завдання ІІ етапу

Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін 2013-2014 н. р.:

http://verschool5.org/osvita-verh.dp.ua/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=80&Itemid=97

Завдання конкурса “Бобер” розташовані тут

Завдання конкурса “Геліантус” можна переглянути тут

Завдання ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисципоін 2012-2013 н.р.

http://verschool5.org/osvita-verh.dp.ua/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=80&Itemid=97

Завдання ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін 2011-2012 н.р.

astronomy_11_11  chemistry_11_11  history_11_11  Mathematics_11_11  Physics_11_11  Russian_lan_11_11  ukr_mova_11_11

biology_zavdannya_12  biology_vidpovidi_12  Ecology_zavdannya_12  Ecology_vidpovidi_12  Economics_zavdannya_12

Pedagigika_ta_psuhologiya_12  Pravoznavstvo_zavdannya_12  Pravoznavstvo_vidpovidi_12