• Пошук

  • Грудень 2018
    Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    « Чер    
     12
    3456789
    10111213141516
    17181920212223
    24252627282930
    31  
  • < ?php include (TEMPLATEPATH . '/searchform.php'); ?>

1990 рік

1. Писаренко Вікторія Іванівна – золота медаль

2. Вернигора Галина Леонідівна – срібна медаль.

1991 рік

1. Прищепа Тетяна Володимирівна – срібна медаль

2. Бережна Олена Вікторівна – срібна медаль

3. Балцун Наталя Федорівна – срібна медаль

4. Колісник Катерина Григорівна – срібна медаль

5. Лилик Євген Миколайович – срібна медаль

6. Чорноіван Наталія Анатоліївна – срібна медаль.

1992 рік

1. Костенко Андрій Вікторович – золота медаль

2. Заїка Тетяна Валеріївна – золота медаль

3. Пономарьова Емма Володимирівна – срібна медаль

4. Шевцова Олена Анатоліївна – срібна медаль

5. Чернік Анатолій Аркадійович – срібна медаль

6. Ваган Інна Анатоліївна – срібна медаль.

1993 рік

1. Боброва Галина Олександрівна – золота медаль

2. Велігіна Наталія Геннадіївна – золота медаль

3. Десятерик Любов Георгіївна – золота медаль

4. Мурай Олена Андріївна – золота медаль.

1994 рік

1. Єрмакова Олена Анатоліївна – золота медаль

2. Піліцина Наталія Олександрівна – золота медаль

3. Сентяй Ольга Петрівна – золота медаль.

1995 рік

1. Дуднікова Ольга Леонідівна – золота медаль

2. Бойко Тетяна Вікторівна – срібна медаль.

1996 рік

1. Гайдар Олександр Сергійович – срібна медаль

2. Козлова Ніна Олегівна – срібна медаль

3. Черних Тетяна В”ячеславівна – срібна медаль

1997 рік

1. Пашковський Борис Володимирович – золота медаль

2. Бідюк Наталія Іванівна – золота медаль

3. Волошина Ірина Анатоліївна – золота медаль

4. Грабова Любов Василівна – золота медаль

5. Земелько Євген Леонідович – золота медаль

6. Малий Антон Сергійович – золота медаль

7. Малига Світлана Анатоліївна – золота медаль

8. Мелимука Юлія Ігорівна – золота медаль

9. Одиноченко Тетяна Олексіївна – золота медаль

10. Слаква Маргарита Анатоліївна – золота медаль

11. Снітко Сергій Леонідович – золота медаль.

12. Шевцов Вадим Вікторович – золота медаль

13. Бєлецька Тетяна Олексіївна – срібна медаль

14. Сень Дмитро Вікторович – срібна медаль

15. Тимошенко Олексій Анатолійович – срібна медаль.

1998 рік

1. Мулярчик Ірина Валентинівна – золота медаль

2. Голубовська Тетяна Анатоліївна – золота медаль

3. Жицька Анна Володимирівна – золота медаль

4. Кучеренко Юлія Анатоліївна – золота медаль

5. Ліннік Тетяна Віталіївна – золота медаль

6. Липкань Юлія Петрівна -срібна медаль

7. Огирь Тетяна Олегівна – золота медаль

8. Сокіл Віта Григорівна – срібна медаль

9. Тимчишена Олена Олександрівна – золота медаль

10. Хвостенко Тетяна Анатоліївна – золота медаль

11. Ходос Дмитро Сергійович – золота медаль

12. Обухова Ольга Євгенівна – золота медаль.

1999 рік

1. Тарасенко Леся Анатоліївна – золота медаль

2. Коваленко Оксана Валентинівна – срібна медаль

3. Чабаненко Денис Вікторович – золота медаль

4. Нужний Віктор Олександрович – золота медаль

5. Доценко Ганна Станіславівна – золота медаль

6. Маліновська Ірина Василівна – золота медаль

7. Сафаралієва Ганна Аліківна – золота медаль

8. Аністратенко Сергій Геннадійович – золота медаль.

9. Липкань Олег Петрович – золота медаль

10. Дорохович Людмила Юріївна – золота медаль

11. Трофименко Оксана Анатоліївна – золота медаль.

2000 рік

1. Чорна Світлана Василівна – срібна медаль

2. Бойко Олександр Сергійович – срібна медаль

3. Карасьова Оксана Анатоліївна – золота медаль

4. Бутенко Тетяна Вікторівна – срібна медаль

5. Захарук Марина Анатоліївна – золота медаль

6. Іванченко Тетяна Василівна – золота медаль

7. Задніпровський Андрій Олександрович – золота медаль

8. Липкань Світлана Петрівна – золота медаль

9. Лисак В”ячеслав Юрійович – золота медаль

10. Лобанова Євгенія Борисівна – золота медаль

11. Пархоменко Марина Олексіївна – золота медаль

12. Тарасенко Анастасія Сергіївна – золота медаль

13. Шевченко Олена Юріївна -золота медаль.

2001 рік

1. Десятерик Юлія Георгіївна – срібна медаль

2. Овчіннікова Олександра В”ячеславівна – срібна медаль

3. Лапенко Андрій Олександрович – золота медаль

4. Грицай Тетяна Василівна – золота медаль

5. Лук”яненко Олена Валентинівна – золота медаль

6. Медведь Катерина Анатоліївна – золота медаль

7. Немер Павло Володимирович – золота медаль

8. Чорний Олександр Васильович – золота медаль

9. П”яник Марина Олександрівна – золота медаль

10. Романюха Надія Вікторівна – золота медаль

11. Кучер Вікторія Едуардівна – золота медаль

12. Марковська Ірина Олександрівна – золота медаль

13. Опарієнко Олена Сергіївна – золота медаль

14. Ходос Катерина Сергіївна – золота медаль.

2002 рік

1. Багмет Владислав Володимирович – золота медаль

2. Базанова Наталія Сергіїівна – золота медаль

3. Голуб Юлія Василівна – золота медаль

4. Кравченко Михайло Валерійович – золота медаль

5. Кривонос Олександра Василівна – золота медаль

6. Маліновська Юлія Василівна – золота медаль

7. Тарасенко Дарія Михайлівна – золота медаль

2003 рік

1.Шуть Тетяна Володимирівна – срібна медаль

2. Дороцька Олена Анатоліївна – срібна медаль

3. Гладка Оксана Олександрівна – срібна медаль

4. Дорофтей Вікторія Георгіївна – золота медаль

5. Лівенцева Марія Юріївна – золота медаль

6. Цимбаліст Антоніна Віталіївна – золота медаль

7. Черненко Вікторія Володимирівна – золота медаль

8. Шаркова Катерина Вадимівна – золота медаль.

2004 рік

1. Базаров Костянтин В”ячеславович – золота медаль

2. Зубков Дмитро Олегович – золота медаль

3. Мельник Марія Миколаївна – золота медаль

4. Нагога Вікторія Василівна – золота медаль

5. Скорик Анастасія Володимирівна – золота медаль

6. Снітко Євген Валентинович – золота медаль

7.Тимошенко Катерина Яківна – золота медаль

8. Федорянко Оксана Олегівна – золота медаль

9. Щербініна Анна Олександрівна – золота медаль

10. Єрмаков Євгеній Анатолійович – срібна медаль

11. Казацький Денис Васильович – срібна медаль.

2005 рік

1. Корота Юлія Володимирівна – золота медаль

2. Кравченко Дмитро Анатолійович – золота медаль

3. Магдін Едуард Костянтинович – золота медаль

4. Мартиненко Юлія Юріївна – золота медаль

5. Санніков Олег Костянтинович – золота медаль

6. Соболь Тетяна Валеріївна – золота медаль

7. Чернявська Дарія Сергіївна – золота медаль

8. Бойко Катерина Олексіївна – срібна медаль

9.Пирожевська Ольга Георгіївна – срібна медаль

10. Рябцева Валерія Андріївна – срібна медаль

11. Терентенко Андрій Сергійович – срібна медаль.

2006 рік

1.Бердник Анна Сергіївна – золота медаль

2. Горєла Наталія Валентинівна – золота медаль

3. Кравчук Тетяна Вікторівна – золота медаль

4. Лапенко Тетяна Олександрівна – золота медаль

5. Листопад Артем Миколайович – золота медаль

6. Пасько Сергій Миколайович – золота медаль

7. Радюкіна Олександра Євгенівна – срібна медаль.

2007 рік

1. Дорохович Юлія Юріївна – золота медаль

2. Дробницька Олена Сергіївна – золота медаль

3. Лакова Олена Вікторівна – золота медаль

4. Налапко Дарія Анатоліївна – золота медаль

5. Рижик Богдан Вікторович – золота медаль

6. Зубков Денис Олегович – золота медаль

7. Кривонос Ольга Василівна – золота медаль

8. Ніколаєва Крістіна Юріївна – золота медаль

9. Поліщук Олександр Олексійович – золота медаль

10. Хижняк Юлія Юріївна – золота медаль

11. Ткаченко Лілія Олександрівна – срібна медаль.

2008 рік

1. Голик Яна Сергіївна – золота медаль

2. Рижик Тарас Вікторович – золота медаль

3. Годованюк Дмитро Петрович – срібна медаль

4. Хлибов Іван Станіславович – срібна медаль

5. Шарая Анна Вадимівна – срібна медаль

6. Говорушка В”ячеслав Олегович – срібна медаль.

2009 рік

1. Коваленко Дмитро Юрійович – золота медаль

2. Мілько Ірина Ігорівна – золота медаль

3. Храпко Олександра Володимирівна – золота медаль

4. Щетина Аліна Євгенівна – золота медаль

5. Алмазова Альона Євгенівна – срібна медаль

6. Кучеренко Тетяна Анатоліївна – срібна медаль

7. Бурцева Катерина Анатоліївна – срібна медаль.

2010 рік

1. Воронін Максим Борисович – золота медаль

2. Дігтяр Евгеній Олександрович – золота медаль

3. Задніпровська Дар”я Олександрівна – золота медаль

4. Зозуля Поліна Василівна – золота медаль

5. Овчаренко Юлія Ігорівна – золота медаль

6. Яковенко Ярослав Володимирович – золота медаль.

2011 рік

1. Ліщенко Анна Олегівна – золота медаль

2. Плужник Юлія Едуардівна – золота медаль.

2012 рік

1. Калуцька Маргарита Анатоліївна – золота медаль

2. Коваленко Марія Юріївна – золота медаль

3. Марчук Тетяна Євгенівна – золота медаль

4. Прокопенко Яна Владиславівна – золота медаль

5. Салтикова Дар’я Миколаївна – золота медаль

6. Чорнойван Марина Олександрівна – золота медаль

7. Дмитренко Юлія – срібна медаль

2013 рік

1. Голик Леся Сергіївна – золота медаль

2. Білозуб Владислава – золота медаль

3. Карлаш Анастасія Олександрівна – золота медаль

4. Гармаш Аліна Ігорівна – срібна медаль

2014 рік

1. Вернигора Ірина Владиславівна

2. Заїка Євгеній Олександрович

3. Корж Богдана Володимирівна

4. Скоробітченко Анастасія Олександрівна

2015 рік

  1. Чернявська Світлана – золота медаль
  2. Максимович Денис – срібна медаль

2016 рік

  1. Стойкова Катерина – золота медаль

2015 рік

  1. Липка Єгор – золота медаль
  2. Діденко Тетяна – срібна медаль
  3. Перерва Анастасія – срібна медаль