• Пошук

 • Травень 2022
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  « Січ    
   1
  2345678
  9101112131415
  16171819202122
  23242526272829
  3031  
 • < ?php include (TEMPLATEPATH . '/searchform.php'); ?>

2018/2019 н. р.

Шановні учасники освітнього процесу!

Вітаємо Вас з початком 2018/2019 н.р. та  Днем знань

Фото звітів про заходи знаходяться на вкладці Галерея.

06 червня у школі було проведено тренінгове заняття “Компетентний громадянин”, у якому взяли участь 18 педагогів школи. Створивши галерею портретів компетентних громадян, ми також ознайомилися з моделлю КДК та подискутували щодо вмінь, знань, ставлень та цінностей компетентного громадянина.


У травні 2019 року школа пройшла відбір у проект МОН всеукраїнського рівня «Формування  та оцінювання громадянських компетентностей в учнів школи базового рівня». Ініціативна група відвідала тренінги проекту  і розпочала роботу з педагогічним колективом над втіленням завдань проекту в життя.

Чому наша школа бере участь у проекті? Участь у програмі “Демократична школа” дала позитивні результати, ми побачили реальні зміни у свідомості дітей, батьків і учителів. Тому сподіваємось, що новий проект доможе нам поглибити наші знання про демократичні цінності та громадянські компетентності всіх учасників освітнього процесу. Хочемо навчитися впроваджувати новітні прийоми і технології, які допоможуть формувати в учнів громадянську відповідальність, толерантне ставлення один до одного, критичне сприйняття світу та всіх його процесів. Хочемо створити методичну скарбничку вправ для впровадження в життя наскрізної лінії “Громадянська відповідальність”та створити комфортний мікроклімат у школі, щоб партнерські стосунки діти- учителі- батьки досягли найбільшого розквіту. 

Вважаємо, що найкращою для нашого закладу на кінець проекту буде ситуація, коли більшість педагогів і дітей та батьків зрозуміють, що наше життя стане кращим, коли ми будемо його змінювати, а не чекати, що хтось за нас це зробить, що від нашої активної життєвої позиції залежить, якою буде наша держава і весь світ в цілому.

Які перешкоди можуть виникнути? Перш за все, це зневіра дорослих у тому, що щось може змінитися на краще.


3 червня 2019 р. відбулися тренінги для учнів і педагогів школи “Що таке емпатія і як вона допомагає подолати булінг”. Тренінги були проведені у рамках проекту “Посилка Успіху 2019”.


Діти нашого міста обирають здоровий спосіб життя, який нерозривно пов’язаний зі спортом. Тому учні шкіл Верхньодніпровської міської ради із задоволенням взяли участь у спортивних змаганнях між командами 7-8 класів, присвячених Міжнародному Дню захисту дітей, які для них провів вчитель фізичної культури нашої школи Шерстяних І.О.
https://www.youtube.com/watch?v=61nS4PxqFjg&t=41s


31 травня пролунав Останній дзвоник. Щасливих канікул!

Шановні батьки та учні!

З 03.06 по 21.06 у школі буде працювати літній оздоровчий табір. Запрошуємо всіх бажаючих школярів відпочити у закладі.


Мері Поппінс запрошує на свято

14 травня 2019 р. в КЗ «Верхньодніпровська СЗШ№5 І-ІІІ ст.» традиційно відбувся творчий звіт нашої шкільної громади. Цього року він проходив у формі мюзикла. Талановиті учні нашої школи розповіли нам історію про родину Бенксів та їхню чарівну ідеальну няню міс Мері Поппінс. А потім герої вистави запросили всіх на церемонію нагородження кращих учнів, учителів і батьків нашої школи.

Напередодні шкільна Рада дружини «Сузір’я» підвела підсумки року у змаганнях «Через терни до зірок». Перемогу у них здобули класні колективи 11 та 4-А класів (кл.кер. Сидорова Л.О. та Пирожевська Л.Л.). Також  шляхом голосування учні  визначили переможців у номінаціях, ними стали:

«Інтелект року» – Кирильченко Роман (11 кл.), переможець районних та призер обласних олімпіад;

«Знавець рідної мови» – Заїка Богдана (6-Бкл.), переможець мовно-літературних конкурсів Ім.Петра Яцика та ім. Т.Г.Шевченка;

«Спортсмен року» – Позивай Софія (8-Б кл.), капітан шкільної команди з баскетболу та стрітболу і Оскаленко Андрій (11 кл.), переможець багатьох змагань з юнармійського багатоборства та командних ігор;

«Артист року» – Зезуль Павло (11 кл.) та Гурова Анна (8-Б кл.), учасники шкільних вистав і свят;

«Художник року» – Туманова Олександра (11 кл.) – переможець районного туру «Собори наших душ» у номінації «Живопис»;

«Кращі ведучі свята» – Карапетян Карен(11 кл.) та Яценко Анастасія(11 кл.);

«Музичний редактор» – Мусіяк Андрій(11 кл.);

«Всебічна обдарованість» – Сиротенко Єва (8-Б кл.);

«Відкриття року» – Авраменко Микита (8-Б кл.), лауреат обласної премії Гліба Пригунова  для обдарованих дітей;

«Майстер хендмейду» -Чуприна Валерія(11 кл.).

У номінації «Ерудит року» другий рік поспіль перемогу отримала шкільна команда ерудитів «Що? Де? Коли?», неодноразові переможці міського конкурсу брейн-рингу.

У номінації «Перші перемоги» перемогла учениця 4-Б класу Мунтян Валерія, призер районної олімпіади з математики.

Номінацію «Випускник року» очолив Зелений Данило, переможець та призер предметних олімпіад з української мови, правознавства, історії України, конкурсів ім. П. Яцика та ім.Т.Г. Шевченка, «Собори наших душ» у номінації «Поезія».

«Учнем року» другий рік поспіль стала учениця 9-А класу Мусіяк Рада, яка в цьому навчальному році перемогла в ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з біології, хімії, фізики, правознавства та посіла ІІ місце в ІV етапі олімпіади з біології.

І в номінації «Лідер року» за одноголосним рішенням членів Ради дружини «Сузір’я» переміг Козачок Кирило, який цього року переміг на виборах шкільного самоврядування і приклав багато зусиль для реалізації своєї передвиборчої програми, направленої на покращення шкільного життя.

На свято завітала начальник Відділу з гуманітарних питань Сєргєєва С.В., яка від імені народного депутата України Олега Кришина, вручила учням школи за особливі досягнення у навчанні та спорті пам’ятні медалі. Медалі отримали: Мусіяк Рада, Зелений Данило, Кирильченко Роман, Костюшко Микола, Чайченко Крістіна, Степанов Єфрем, Бабанін Ілля, Авраменко Нікіта, Бараннік Олександр.

Також нагородили грамотами за вклад у справу навчання та виховання підростаючого покоління та цінними подарунками вчителів школи:    Лихолат І.В., Терентенко В.Д., Шерстяних І.О.

За вагомий особистий внесок у розвиток громади грамотами голови Верхньодніпровської міської ради нагороджені вчителі: Осташко Т.В. та Соболь О.М.

Підводячи підсумки цього навчального року, не можна не згадати про проект «Демократична школа», у якому працювала наша шкільна громада. Участь у ньому згуртувала актив школи, показала нові можливості для шкільного врядування і співпраці з батьками. Тож будемо сподіватися, що нові знання, отримані на тренінгах проекту, дадуть свої результати і в майбутньому.


15 травня відбулися змагання військово-патріотичної гри “Джура”. Рій «Дужі», який представляв нашу школу, пережив зміну поколінь, тому цього року їхній виступ був не дуже вдалим і показав недоліки у підготовці до змагань. Тому в наступному навчальному році треба більше уваги приділяти фізичній підготовці команди. Але журі змагань визнало кращим ройовим гри Авраменка Нікіту.


13-15 травня вчитель фізичної культури Шерстяних І.О. став учасником тренінгів фундації братів Кличко “Посилка Успіху”, пройшовши перед цим творчий відбір учасників.

Вітаємо Івана Олександровича і пишаємося нашим колегою.


7 травня учні 8-Б класу побували на екскурсії “Шляхами героїв”, відвідавши військову частину у с. Гвардійське та музей АТО. Учні мали змогу відчути себе справжніми десантниками та дізналися про історію бойових дій на території Донеччини та Луганщини, познайомилися з мамою полоненого моряка.


У квітні місяці учні нашої школи, члени футбольних команд 2005, 2006 та 2007 року народження, брали участь у зональних змаганнях з футболу. Всі три команди посіли друге місце у нашій зоні. вітаємо команди та їхнього наставника – вчителя фізичної культури Шерстяних І.О.


У 2018 році школа пройшла відбір до Всеукраїнської програми освіти для демократичного громадянства «Демократична школа». Було створено ініціативну групу дітей, батьків та вчителів, які пройшли тренінги  в рамках цієї програми. Серед напрямків демократичного розвитку школи нами було обрано сферу змін «Шкільне самоврядування». У минулому навчальному році учнями школи було обговорено, а потім прийнято на засіданні Ради дружини «Сузір’я» Статут шкільного самоврядування, складено план дій на наступний навчальний рік. У вересні провели вибори голови Ради дружини «Сузір’я», перед цим обговоривши та прийнявши Положення про вибори та Положення про виборчу комісію. Учні обговорили план загальношкільних виховних заходів, який був врахований при складанні шкільного плану виховної роботи. Разом з батьками і вчителями провели декілька благодійних ярмарків та аукціонів для облаштування шкільних приміщень. Діти зрозуміли, що все залежить від їхнього бажання та відповідальності. Зараз створено ініціативну групу, яка буде працювати над оформленням інтер’єру шкільних коридорів.

У червні 2019 у м. Києві відбудеться заключна конференція, на яку було запрошено і команду нашої школи. Тут ми матимемо змогу представити історію змін нашої Ради дружини “Сузір’я”.


Вітаємо переможців фестивалю педагогічних інновацій освітян Дніпропетровщини “EDU_FEST Dnipro-2019”, які отримали дипломи ІІІ ст. – Осташко Т.В., вчитель зарубіжної літератури; ІІ ст. – Лихолат І.В., вчитель інформатики; І ст. – Сидорова Л.О., вчитель музичного мистецтва. Бажаємо подальших перемог на освітянській ниві.


Вітаємо команду волейболістів працівників закладу з другим місцем у спартакіаді працівників освіти Верхньодніпровщини.


Педагогічний та учнівський колектив закладу долучився до весняного прибирання шкільної території.


28 березня у школі до Дня перелітних птахів були проведені заходи, спрямовані на популяризацію знань про перелітних птахів, які живуть в нашій місцевості. Учнями школи були зроблені шпаківні та проведено конкурс-вікторина на кращого знавця птахів.

 

 


 З 18 по 22 березня 2019 року у Харкові проходив IV Національний етап Всеукраїнської олімпіади з біології. Вітаємо нашу ученицю 9-А класу Мусіяк Раду та її наставницю Пузіно Наталію Іллівну із зайнятим ІІ місцем.

Бажаємо успіхів та майбутніх перемог, Радо!


14 та 15 березня у школі пройшли святкові програми для учнів 5-7 кл. та 8-11 класів “Чарівна україночка”, на яких представниці класів змогли показати свої таланти та вміння. Всі дівчатка були гарними, розумними і талановитими.

Переможницями конкурсу стали Яценко Анастасія (11 кл.) та Сиротенко Поліна (6-Б кл.). 

Дівчат привітали Пащенко Валерій, Зелений Данило та хлопці 7-Б класу.

Фото в розділі Галерея.


12 березня учні початкової школи вшанували пам’ять Т.Г.Шевченка, взявши участь у конкурсі декламаторів творів поета.

Вітаємо всіх учасників конкурсу та бажаємо і далі вивчати творчість поета.


У жовтня 2018 року у школі пройшов благодійний ярмарок, на якому збиралися кошти для облаштування велостоянок на подвір’ї закладу. Сьогодні обслуговуючими працівниками школи велостоянки були встановлені. Справи, які ми робимо разом, завжди приносять задоволення і користь усім.


Шановні одинадцятикласники!

ІНФОРМАЦІЮ ПРО ЧАС І МІСЦЕ ПРОХОДЖЕННЯ ПРОБНОГО ЗНО (ЗАПРОШЕННЯ) для осіб, які зареєструвалися та вчасно сплатили вартість тестування (-вань), розміщено в особистих кабінетах учасників пробного ЗНО.

ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ ПРОБНОГО ЗНО-2019:

16 березня (субота)

Українська мова і література

23 березня (субота)

Історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька та французька мови


22 лютого у школі відбулася урочиста лінійка-реквієм “Герої не вмирають – просто йдуть”, на якій ми згадали події 5-річної давнини і вшанували пам’ять Героїв Небесної сотні.


21 лютого – Міжнародний день рідної мови.

Розпочали ми його з участі в Інтернет-олімпіаді з української мови. Естафету підхопили учні 3-В класу, які разом зі своїм вчителем відправилися на відкритому уроці з української мови у віртуальну подорож “Мандруємо містами України”.  А на перерві всі знавці рідної мови мали змогу взяти участь у безкоштовній безпрограшній лотареї “Люби і знай рідну мову”. Також у фойє було створено виставку робіт учнів школи, що ілюстрували твори відомих українських письменників. Учні 5-11 класів створили “Берег мудрості”, де можна було познайомитися з мудрими висловами українців про мову і наше життя.


15 лютого в Україні відзначали 30-річчя виведення військ колишнього СРСР з території Афганістану. Цього дня учні 8-Б класу разом з районною бібліотекою провели захід, на якому вшанували пам’ять наших земляків, що загинули на тій війні. Також провели флеш-моб, присвячений всім учасникам бойових дій на територіях інших країн.


Сьогодні у нас у школі вперше пройшов благодійний аукціон, на якому лотами виступали валентинки, зроблені учнями школи. Ініціаторами проведення цього заходу були сузір’я “Берегиня” та “Веселка”. Зібрані кошти ми хочемо використати на оформлення стін рекреації біля кабінету фізики та астрономії. Адже ми хочемо довести до кінця розпочату справу, тому шукаємо будь-які шляхи заробітку коштів своїми силами.


12 лютого на базі Верхньодніпровської спортивної школи проходили змагання з юнармійського чотириборства, які були присвячені Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Учні нашої школи урочисто відкрили змагання, привітавши ветеранів зі святом. Також згадали тих, хто віддав своє життя за мир на планеті.

Вітаємо команду нашої школи у складі Карапетяна Карена, Кирильченка Романа,

Оскаленка Андрія, Русанова Олександра та їхнього керівника – вчителя “Захист Вітчизни” Шерстяних І.О. з другим місцем у змаганні

 


08 лютого у школі було проведено єдину класну годину “Герої нашого часу”.


07 лютого на базі нашої школи розпочалися розвивальні заняття для майбутніх першокласників. Для майбутніх учнів та їхніх батьків було проведено екскурсію навчальним закладом та вони мали змогу познайомитися зі своїми першими учителями – Санніковою Мариною Василівною та Пирожевською Ларисою Леонідівною.


05 лютого в школі пройшли заходи до Дня безпечного Інтернету. Цього дня учні початкової школи (3-4 кл.), 5-АБ та 8-Б класів взяли участь в Інтернет-олімпіаді “Безпечний Інтернет” на платформі “На урок”. Учні 2-х класів переглянули мультфільми “Казка про Інтернет” та “Казка про безпечний Інтернет”, учні 6-7 класів – відеоролики “Інтернет – користь чи прихована небезпека”, а учні 9-11-х класів ознайомилися з презентацією “Кібербулінг”.


01 лютого учні нашої школи вшанували пам’ять Героїв Крут, створивши символічну вазу пам’яті. Історію країни треба знати і пам’ятати, щоб не повторювалися трагедії подібні до бою під Крутами.

Вічна слава героям!


Сьогодні (29.01.) в нашу школу завітали представники Українського фонду соціальних інвестицій, які подарували гру «Світ Громад». Консультант з розвитку громад Галина Філімонова провела демонстраційну гру для одинадцятикласників нашого закладу, які представляли молодих лідерів громади. Ігрові події максимально наближені до реального життя і перемогти у грі можна тільки кооперуючись та взаємодіючи. Гра «Світ Громад» – унікальна соціальна технологія у сфері громадянської просвіти, яка розвиває критичне, стратегічне мислення та уяву, вміння індивідуально та спільно приймати рішення, лідерський потенціал, комунікаційні навички, навички вирішення конфліктів, фінансову грамотність, податкову та бюджетну культуру.


25 січня у нас відбувся благодійний ярмарок “Смачна Україна”, ініціатором проведення якого стало сузір’я “Берегиня” шкільної Ради дружини  “Сузір‘я”. На ярмарку було зібрано  7970 грн., які підуть на створення куточків відпочинку для учнів школи.22 січня українці щорічно святкують День Соборності, свято, встановлене на честь проголошення Першої Незалежності та Акту злуки УНР і ЗУНР.

Цього дня у школі було створено символічне панно “Соборна Україна”, над яким працювали учні 2-11 класів. А 24 січня в актовому залі проведено флеш-моб “Наша сила у єдності”. Підняті вгору руки дітей символізували єдність всієї нашої країни. Як 100 років тому проголосили про створення єдиної незалежної України, так сьогодні учні нашої школи своїм панном підтвердили, що у єдності наша сила.

Новий рік – улюблене свято дітей і дорослих, бо чекаємо від нього перш за все дива.

Новорічна казка завітала і в нашу школу. Цього року вона мала назву “Новорічна книга казок” і подарували це свято для учнів 1-3 класів артисти 4-11 класів. Школярі мали змогу разом із символом Нового року свинками Пеппою та Джорджем згадати улюблені казки та зустрітися з Дідом Морозом та Снігуронькою. Отже, висловлюємо подяку Омельницькій Олександрі, Авраменку Нікіті, Пархоменко Софії, Яріш Кірі, Горбоносову Давиду, Босай Поліні, Єрофєєвій Єлизаветі, Шрам Еліні,  Зеленому Данилу, Зезулю Павлу, Яценко Анастасії, Самсоненку Максиму, Сушкову Артуру, Сиротенко Єві, Сиротенко Поліні, Ященко Олександрі, Кадацькій Ірині, Савельєвій Валерії, Ужві Дар’ї, Чуприні Валерії, Тумановій Олександрі. Спасибі за казку!

Уже традиційно учні 4-7 класів зібралися на “Новорічний майданс”, який для них провели Лавошнік Анна та Єсіпенко Альбіна. До них також завітали Дід Мороз (Бараннік Олександр) зі Снігуронькою (Гурова Анна) і Новий Рік (Русанов Олександр).

Завершував калейдоскоп новорічних свят вечір для старшокласників “Новорічна кав’ярня”. Дякуємо за святковий настрій учням 8-Б (Петриченко Олександр, Ященко Олександра), 9-А (Шелкоплясова Олександра, Долженко Нікіта), 9-Б (Федоренко Назар, Ушак Єгор), 11 кл. (Зелений Данило, Непранова Руслана), які взяли участь у програмі. А провели свято Дід Мороз (Мусіяк Андрій) і Снігуронька (Яценко Анастасія) та Нюра (Зозуля Анна) і лейтенант поліції (Зезуль Павло). Привітав усіх з наступаючим святом символ Нового року кабанчик Джордж (Авраменко Нікіта).

Веселих Вам канікул!


Всі ми любимо отримувати подарунки, тож напередодні свят наша школа отримала чудовий подарунок від народного депутата України Кришина О.Ю., який презентував нам 13 сучасних комп’ютерів. Висловлюємо слова щирої подяки за те, що Ви знаєте наші потреби і піклуєтеся про майбутнє України.


Шановні батьки, учні, вчителі!

Доводимо до Вашого відома графік проведення новорічних свят у школі.

26 грудня 2018 р.

11.00 – «Новорічний майданс» 4- А, Б; 5-А, Б класи

13.00 – «Новорічний майданс» 6- А, Б; 7- А, Б класи

 27 грудня 2018 р.

10.00- новорічна вистава «Чарівна книга казок» 3- А, Б,В класи

12.00 – новорічна вистава «Чарівна книга казок» 1- А, Б класи

 28 грудня 2018 р.

10.00 – новорічна вистава «Чарівна книга казок» 2- А, Б класи

15.30 – вечір «Новорічне кафе» 8-А, Б; 9-А, Б; 10; 11 класи


18 грудня до нас у школу завітав святий Миколай, його радо зустрічали учні 1-6 класів. Висловлюємо подяку класним колективам 3-А класу (кл. керівник Калуцька І.А.) та 5-А класу (кл. керівник Полішко Н.В.), які підготували чудові святкові програми.

Учні, батьки та педагоги нашої школи привітали зі святом і воїнів, які беруть участь в ООС. Ми відправили їм солодкі подарунки та теплі речі. Спасибі Вам за мирне небо!


07 грудня у школі вже традиційно відбувся конкурс стройової патріотичної пісні, присвячений Дню Збройних сил України. Всі колективи 5-11 класів показали бажання взяти участь у конкурсі та виконали обов’язкову програму: уміння шикуватися та виконувати військові команди; виконувати маршову пісню. Також учні подбали про свій зовнішній вигляд та показали знання з історії Збройних сил України.

Фото на вкладці Галерея.


Напередодні Дня Збройних сил України учні 5-7 класів взяли участь у Лицарському турнірі, на якому змогли продемонструвати свої творчі здібності, кмітливість, винахідливість, спритність.

Переможцем у чесній боротьбі став учень 7-Б класу Калуцький Владислав.

Дякуємо класному колективу 6-Б класу (кл. керівник Молдован Т.М.) за цікавий захід. 


04 грудня учні 4-А класу (кл. керівник Пирожевська Л.Л.) провели для школярів початкової школи інтерактивну лінійку, присвячену 90-річчю прийняття Декларації прав дітей, на якій вони змогли ще раз повторити всі свої права.


30 листопада у школі вже традиційно пройшла акція “Червона стрічка”, коли учні мали змогу висловити свою підтримку тим, хто хворий на СНІД. Учні 8-Б класу провели гру “Маршрути безпеки” для семикласників школи, а шості класи змагалися у “Чесній грі”.


29 листопада учні 1-А, 1-Б класів були посвячені в першокласники. Свято відбулося в актовій залі школи, де їх привітали майбутні випускники основної та старшої школи.


Учні 3 – А класу, брали участь в олімпіадах і конкурсах сайту “Всеосвіти” та у Всеукраїнській Інтернет – олімпіаді ” На Урок” . Дана форма роботи не тільки стимулює пізнавальну та творчу активність учнів класу, а ще більше мотивує вивчати рідне слово та усі його глибини.
Особливу радість дітям принесли результати олімпіади. Вони отримали дипломи за перші, другі, треті місця, а також були нагороджені сертифікатами  та отримали в подарунок МІКРОСКОП!!!

Молодці! Так тримати! Бажаємо успіхів у подальшому навчанні.


28.11.18 р. в шкільний басейн закладу завітали гості:

Андрій Андрійович Говоров – рекордсмен світу з плавання, заслужений майстер спорту України, багаторазовий чемпіон та призер чемпіонатів світу та Європи;

Арілсон Соареш да Сілва – відомий світовий тренер з плавання, що готує спортсменів національної збірної України з плавання до ХХХІІ літніх Олімпійських ігор, які пройдуть у Токіо(Японія) у 2020 році.

Вони провели майстер-клас з плавання, на якому були присутні кращі спортсмени шкіл міста та Пушкарівки.

Всі діти отримали корисні знання та навички. а також задоволення від спілкування з гостями.


Учні 3-Б класу на порталі “На урок” взяли участь у on-line олімпіадах “Предмети початкової школи” та “Математика” і показали гарні результати.

Так тримати!


27 листопада у школі відбувся моніторинговий візит тренерів проекту”Демократична школа”, в ході якого учні поділилися своїми здобутками у царині самоврядування, проаналізували виклики, які постали перед ними, а також намітили шляхи подальшого розвитку учнівського самоврядування.

Дякуємо тренерам Арабаджи Світлані та   Гонтаренко Вікторії!


23 листопада у школі відбувся єдиний урок пам’яті, присвячений вшануванню жерт Голодоморів, на якому діти згадали ті страшні для країни  роки та вшанували пам’ять померлих.

Учні 8-Б класу разом з дитячою районною бібліотекою провели виховний захід, на якому розширили свої уявлення про трагедію 1932-1933 років, а учні 10 класу провели урок історичної правди у краєзнавчому музеї міста.


21 листопада 2018 року наша школа приєдналася до святкування Всесвітнього дня гідності. У школі було проведено єдиний урок гідності під назвою “Європейські цінності в дії”. Також учні 9-АБ класу провели “Антикорупційний урок”, на якому учні мали змогу побачити цінності в дії.

Будьмо гідними!


За ініціативи сузір’я “Добре серце” учні нашої школи зібрали кошти на лікування маленького Тимофія Дришлюка. Учнями та працівниками  школи матері хлопчика було перераховано 4750 грн.

Дякуємо всім не байдужим!


16 листопада за ініціативи Ради дружини “Сузіря” було проведено Благодійний ярмарок, кошти якого підуть на благоустрій шкільної території, а саме – велостоянки, та облаштування кімнати самоврядування.

Дякуємо всім батькам, учням та працівникам щколи за участь у ярмарку.


09 листопада в Україні відзначається День української писемності, тож учні 8-Б та 9-Б класів завітали до районної бібліотеки на свято, присвячене цьому дню. Вони стали учасниками чудового заходу, на якому перед ними виступили поети В. Кравцова та І.Демченко, учасники народного ансамблю “Діброва” та учасниця студії “Світанок”.

Також у школі пройшов перший етап Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика, а учні 9-А класу залучилися до написання Всеукраїнського радіодиктанту.


24 жовтня у школі відбулися вибори Голови Ради дружини “Сузір’я”, в яких взяли участь учні 5-11 класів. Своє бажання стати лідером школи виявили учні 8-Б класу  Ященко Олександра та Пітюренко Святослав, учениця 9-А класу Заславська Катерина та учень 11 класу Козачок Кирило.

У чесній боротьбі шляхом таємного голосування у виборах переміг Козачок Кирило. Вітаємо його з перемогою і бажаємо натхнення і успіхів у шкільному самоврядуванні.


2017/2018 н. р.

17 травня відбулися районні змагання з військово-патріотичної гри “Джура”, на яких рій “Дужі” нашої школи у запеклій боротьбі зайняв ІІ місце.Вітаємо команду рою у складі: Карапетяна Карена, Кирильченка Романа, Зеленого Данила, Козачка Кирила, Даниленка Дмитра, Русанова Олександра, Мусіяк Ради, Ященко Олександри – та їхнього наставника вчителя предмету “Захист Вітчизни” Шерстяного І.О.

https://drive.google.com/file/d/1-MMPyTPninpNnunjHOTt-P7JX7y7g8UI/view?usp=sharing


11 травня у школі відбувся черговий тренінг “Демократичної школи”, на якому учні, батьки і вчителі нашого закладу разом з тренерами Арабаджи Світланою та Віктрорією Гонтаренко обговорили та намітили план дій з розвитку демократичної культури саме в нашій школі. Робота як завжди була насиченою, викликала дискусії, але спільні рішення були намічені і прийняті. Побажаємо успіхів нашому колективу у подальшій роботі.

 

04 травня у нас традиційно відбувся День ЦЗ.

Учні нашої школи взяли участь:

 • у екскурсії до Верхньодніпровського районного відділу головного управління МНС України;
 • у круглому столі “Тероризм – загроза світу”;
 • у вікторині “Чи знаєш ти, що означає НС”;
 • провели тренінг “Поведінка у НС”
 • практичні заняття “Надання першої допомоги потерпілим у НС” та  з виготовленням засобів захисту органів дихання;
 • провели конкурс малюнків на асфальті “Безпечний світ”.

Завершувала цей насичений день навчальна тривога “Пожежа в навчальному закладі”.


Вітаємо переможців  і призерів районних  змагань

з баскетболу, а також  їхнього тренера Усика В.В.

І місце

Косяк Дмитро – 11 клас

Кирильченко Роман – 10 клас

Карапетян Карен – 1 0 клас

Даниленко Дмитро – 10 клас

Пащенко Володимир – 10 клас

Кочерженко Олександр – 9 клас

Кабаченко Веніамін – 9 клас

ІІ місце

Саранча Дарина – 11 клас

Пасс Юлія – 11 клас 

Маслюк Аріна – 11 клас

Осадчук Вікторія- 10 клас

Писаревська Дар’я – 7 – А клас

Занько Тетяна – 7-А клас

Позивай Софія – 7-Б клас

МОЛОДЦІ! ТАК ТРИМАТИ!

Адміністрація школи.


ТВОРЧИЙ ЗВІТ «Творча родина – творча дитина»

Справжніми веселковими барвами родинних талантів засяяла наша шкільна сцена під час творчого звіту школи, який пройшов під гаслом «Творча родина – творча дитина». Концерт розпочався хореографічною композицією «Квітка-душа», що символізувала зародження родини і продовження роду людського на землі.

Потім усі присутні привітали інтелектуальну гордість нашої школи – учнів, які виборювали перемоги на предметних олімпіадах та різноманітних творчих конкурсах. Запам’ятайте їхні імена: Мусіяк Р., Зелений Д., Пасс Ю., Кирильченко Р., Джарти Н., Ліхошва А. Всі вони отримали грошові винагороди за свою нелегку працю. А переміг у номінації «Інтелект школи» Зелений Д. Кращими ерудитами визнано команду «Що? Де? Коли?» у складі Феденко А., Карапетяна К., Кирильченка Р., Зеленого Д., Мусіяк Р., і Мусіяка А. У номінації «Всебічна обдарованість» перемогу здобув Кирильченко Р. А серед знавців рідної мови перемогла Сиротенко Є.

Шлях до цих перемог починається з початкової школи, тому в номінації «Перші перемоги» теж підводилися підсумки і перемогла Чайченко Крістіна.

Вдалим цей навчальний рік був і для спортсменів нашої школи: збірні команди з футболу 2006 та 2007 років народження стали переможцями районного етапу змагань на приз «Шкіряний м’яч». Наші учні вибороли ІІ місце  з футзалу, стрітболу та баскетболу серед юнаків і дівчат. Також юнаки нашої школи стали переможцями районного етапу з юнармійського чотириборства. Всі вони отримали свої нагороди під час свята. А кращими спортсменами школи стали Косяк Д. та Маслюк А.

Традиційно, за результатами участі у різних художніх конкурсах, було оголошено переможців у номінаціях «Художник року» та «Золотий голос школи» (Пітюренко С., Джарти Н.). Були також визначені кращі ведучі шкільних свят, артисти року, музичний редактор (Лихолат Д.,  Яценко А., Карапетян К., Корота К., Рац А.).

Але всі очікували переможців у найголовніших номінаціях – «Учень року» та «Випускник року». У жорсткій конкуренції  переможцями  стали Мусіяк Рада (8-А кл.) та Пасс Юлія (11 кл.).

Звичайно ж,  ці перемоги були б не можливими без мудрих наставників та батьків наших учнів. Тому свої нагороди також отримали ті вчителі та батьки, чиї діти показали яскраві результати у навчанні і творчості.

Справжньою окрасою свята стали його ведучі Яценко Олександр Анатолійович та його донька Анастасія, Кирильченко Оксана Вікторівна та її син Роман. Творчі презентації родин Смірнових, Пасько, Осташко, Леник і Бобрик, Лихолатів і Гурових, Мусіяк, Пащенко та креативний виступ мам 3-Б класу та вчителів школи створили атмосферу родинного затишку та відчуття свята.

Тож особливо щемливо лунали слова фінальної пісні-подяки від учнів «Моїм батькам», вони стали заключним акордом цього свята школи і родини, батьків, учнів і вчителів.

Фоторепортаж на вкладці Галарея


Результати вибору закладом проектів підручниківдля 5 та 10 класів Створення заявки на підручники 5 клас (2017-2018) 

Створення заявки на підручники 10 клас (2017-2018)


Шановні батьки, учні та гості!

Запрошуємо Вас на творчий звіт учнів 

“Творча родина – творча дитина” 

Свято відбудеться 25.04.2018 о 17.30 год.   в актовій залі.

З повагою адміністрація школи.


23 березня рій “Дужі”, який був ініціатором збору допомоги воїнам АТО, передав зібрані теплі речі, смаколики, консервацію, засоби гігієни волонтерам, які доправили їх солдатам на передову. Більше інформації можна дізнатися за даним посиланням

https://www.kolobok-center.dp.ua/index.php/vpv/dobrispravy/1579-dobre-dilo-roiu-duzhi-verkhnodniprovskoi-szsh-5


20 березня у КЗ “Верхньодніпровська СЗШ №5 І-ІІІ ступенів” відбулося засідання Ради дружини “Сузір’я”, на якому було прийнято після обговорення у класах статут дружини. Висловлюємо подяку тим класам, які взяли активну участь в обговоренні проекту статуту.


15-16 березня у школі проходили святкові конкурсні програми “Міс Весна” та “Краса по-українськи”, на яких учасниці змогли продемонструвати свої візитівки, творчі номери та показати уміння у різних конкурсах. Завершувалося свято дефіле учасниць, які створювали власні образи весни та сучасної української дівчини.

Дякуємо за участь Чеботарь С., Високопоясній М., Остромській Є., Бєлан А., Щербініній В., Сиротенко П., Нагорній О., Максимович Є., Багрянцевій Д., Бородіній А., Сиротенко Є., Мусіяк Р., Артемук Ю., Щетині О., Непрановій Р., Яценко А., Мошній А., Маслюк В.

Дівчатка, ви найкращі!!!


01 березня уже традиційно відбувся День відкритих дверей, на який були запрошені випускники дитячих садочків міста а також майбутні першокласники та їхні батьки, що не відвідують дитячі садки.

Директор школи провела екскурсію нашим закладом. Діти відвідали басейн, бібліотеку, спальні і класні кімнати, їдальню. А потім учні початкової школи показали казкову виставу “Пригоди тітоньки Сови”.

Після вистави вихованці дитячого садочка №4 показали свій творчий номер.


Тренінги Програми “Демократична школа”

14-15 лютого у стінах школи відбулися тренінги у рамках Програми “Демократична школа”, на які були запрошені учителі школи, представники класів від учнів та батьків. Тренери Світлана Арабаджи та Вікторія Гонтаренко презентували учасникам основні положення Програми та у цікавій формі провели тренінг “Шапка – невидимка”.

15 лютого тренери зустрічалися з ініціативною групою, до складу якої увійшли: Аністратенко Н.С., директор школи, Осташко Т.В., заступник директора з НВР, Сидорова Л.О., педагог-організатор, Кирильченко О.В., класний керівник 6-А класу, Чорнойван Т.І., соціальний педагог, Карасьова В.А., класний керівник 1-А класу, Кравчук Т.А., вчитель математики; Мусіяк І.І., Харламова О.А., Ужва М.В., Авраменко М.О., Сень А.П., Осіченко С.А.,- батьківська громада; Пащенко В., Джарти Н., Феденко А., Костюшко М., Пащенко В., Ліхошва А., Омельченко А., Корсакова В., Тепляков Д., Ужва Д., Більчук К., Чайченко К., – представники учнівського колективу.

 Тренери домогли нам визначитися, на якому рівні знаходяться демократичні процеси у нашій школі та допомогли з’ясувати, чи знаходять вони своє відображення у нормативних документах школи (як-то, Статут школи, Статут ради дружини “Сузір’я”). Також учасники групи домовились про наступну зустріч для планування подальшої роботи над даною проблемою у школі.


Результати вибору вчителями пректів підручників для 5-х класів 2018/2019 н.р.Форма замовлення 5 класу (додаток 2)


29 січня 2018 року Україна відзначала День памяті Героїв Крут. Тридцять молодих патріотів юної держави 100 років тому здійснили подвиг, що став безсмертним. Про перерваний політ, про мрії, яким не судилося здійснитися, про справжню жагучу любов до рідної землі розмірковували учні зі своїми педагогами під час проведення годин спілкування. 

Джури рою “Дужі” стали ініціаторами створення вази пам’яті, присвячені подвигу Герої Крут.


22 січня 2018 року ми відзначали дві важливі події української історії: проголошення незалежності першої у XX столітті української держави – Української Народної Республіки (1918 рік) та проголошення рівно через рік Акта Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки (1919 рік).

 З нагоди вшанування цих визначних подій та з метою виховання патріотизму та гордості за героїчне минуле і сьогодення українського народу в школі відбулися  інформаційно-просвітницькі, навчально-виховні заходи, а саме:

 • проведено єдину класну годину, присвячену Дню Соборності України;

 • втілено у життя пізнавально-виховний проект “Соборна Україна”.


Новорічні пригоди у рідній школі Час невпинно лине вперед. 


Шановні

батьки, учні і гості нашої школи!

Педагогічний колектив та рада дружини «Сузір’я»

звертається до Вас із пропозицією прилучитися до акції Благодійного фонду «Діти – наше майбутнє».

Акція проводиться з метою заохочення навчальних закладів до розвитку патріотизму, гуманного ставлення один до одного, до проблем суспільства та небайдужості до долі України серед школярів, педагогів, батьків.

Тож просимо Вас не залишатися байдужими  і зробити благодійні внески під час проведення шкільних новорічних свят.

Додаткову інформацію про благодійний фонд “Діти – майбутнє України” та його діяльність можна отримати на його офіційному сайті www.bfchildren.org.ua


Графік проведення новорічних свят у 2017 році


19 грудня до нас у школу завітав Святий Миколай.

Його привітали учні початкової школи.

Висловлюємо щиру подяку батькам, учням та вчителям

за проведення такого прекрасного свята.


15 грудня у ПДЮТ відбулося засідання клубу “Що? Де? Коли?”.

Команда нашої школи посіла друге місце серед міських шкіл.

Вітаємо учасників команди:

Карапетяна Карена, Зеленого Данила, Кирильченка Романа, Мусіяка Андрія, Мусіяк Раду.

 

 

 

 

 

 


З 04 грудня по 8 грудня у школі проходив Тиждень права, під час якого було проведено:

 • конкурс малюнків “Я маю право”;

 • круглий стіл з працівниками юстиції та поліції;

 • конференція “Маю право на працю”.

У бібліотеці учні могли ознайомитись з літературою на правову тематику.


6 грудня у школі відбувся конкурс патріотичної пісні та строю.

На нього були запрошені гості, учасники АТО: Ібрагімов Теймур,  Левіненко Вячеслав, Овчаренко І.В., який був головним суддей свята.У школі розпочалася акція “16 днів проти насильства”. Учні 5-11 кл. створили виставку-плакатів “Даруємо любов дітям!”

29 листопада учасники гри “Маршрути безпеки”, а саме група фасилітаторів з одинадцятого класу разом з учителем основ здоров’я Климко Г.М., провели гру для студентів Верхньодніпровського коледжу ДДАЕУ.


Напередодні Дня вшанування пам’яті жертв Голодомору учні 5-А, 7-А, 7-Б класів відвідали районний краєзнавчий музей, де директор музею Коновал Н.І. провела для них історичний урок пам’яті. Пам’ятаймо і шануймо тих, хто пережив ці страшні роки!   


Напередодні святкування річниці Революції Гідності у школі пройшла акція “З думкою про майбутнє”, результатом якого було створення декоративного панно “Честь. Свобода. Гідність”. А також серед учнів старшої школи проведено конкурс на кращі постери, присвячені подіям Революції Гідності.


На базі басейну нашої школи діють групи здоров’я,

бажаючі їх відвідувати, повинні надати довідку від лікаря-дерматолога.

Графік роботи: вівторок та четвер з 18.00-19.00; субота з 10.00-12.00.

Вартість даної послуги 40 гр.

План роботи басейну

УВАГА!

26 жовтня о 12.00 басейн нашої школи знову відчиняє свої двері для всіх, хто турбується про своє здоров’я, хто любить плавати і відпочивати на воді. 

Тож запрошуємо Вас на відкриття купального сезону в нашій школі!


 14 жовтня в Україні відзначається

День козацтва, День воїнів УПА, День захисника Вітчизни та свято Покрови.

Напередодні учні нашої школи:

 • відвідали інтерактивний захід, який проводида районна дитяча бібліотека, разом з районним краєзнавчим музеєм, під назвою “Козацької слави нащадки”. Учні 7-А та 7-Б класів із задоволенням брали участь у ньому, отримали нові знання та ознайомились із експозицією районного музею, присвячену козацтву;

 • 10 клас разом із вчителем історії Терентенко В.Д. взяли участь у заході, який проводила районна бібліотека та музей “Літературна Верхньодніпровщина”, де дізналися багато нового про козацькі традиції;

 • 2-4 класи разом зі своїми батьками взяли участь у родинному спортивному святі “Козацькому роду нема переводу”. Всі отримали заряд позитивних емоцій та згадку про цю подію на довгі роки;

 • 5-7 класи знову зустрілись у патріотичному квесті “Козацької слави нащадки”. Кожен клас отримав свої завдання, з якими справилися на відмінно і показали глибокі знання з історії нашої країни;

 • 8-11 класи взяли участь у районному заході “За мужність! За честь! За славу!”, присвяченому Дню захисника Вітчизни;

 • учні, вчителі та батьки нашої школи взяли участь у благодійній акції “Ніхто, крім тебе” і зібрали святкові подарунки для воїнів АТО. Особливо відзначились 2-А, 2-Б, 2-В, 3-А, 3-Б, 4-А, 4-Б, 5-Б, 7-А, 7-Б, 8-Б, 10 та 11 класи. Тож подякуємо не байдужим!27 вересня учні 6-А та 6-Б класів (кл. керівники Кирильченко О.В., Єлісєєва А.В.) взяли участь у районному туристичному зльоті, присвяченому Днюю туризму. Учні нашої школи активно відсвяткували цей день. У походах побували 2-Б, 2-В, 3-Б, 7-А, 7-Б, 6-А, 8-А класи.

26 вересня районна дитяча бібліотека підвела підсумки районного конукрсу “Літні читання-2017”. Вітаємо з перемогою у цьому конкурсі учнів 7-Б класу, який посів перше місце у рейтензі бібліотеки!

21 вересня учні нашої школи провели акцію “Хай голуб мир нам принесе”, у ході якої привітали жителів нашого міста із Всесвітнім днем миру.

Напередодні Всесвітнього дня батька у школі вібдулася виставка учнівських робіт “Знайомтесь: мій тато”.

8 вересня у нашій школі відбулося урочисте відкриття шкільної спартакіади та Олімпійського тижня, присвяченого Дню фізкультурника.

Шановні вчителі!

На вкладці Початок навчального року викладений матеріал щодо оновлення програм 5-9 кл.

Шановні батьки!

Зідно листа МОН України “Щодо документа, що посвідчує особу” № 1/9-342 від 21 червня 2017 року кожен громадянин України, який досяг чотирнадцятирічного віку, зобов’язаний отримати паспорт громадянина України. Детальна інформація щодо отримання паспорта у листі МОН документ що посвідчує особу


2016-2017 н. р.

6 червня  комісія у складі директора школи Аністратенко Н.С., заступників директора з НВР Осташко Т.В. та Лихолат І.В., практичного психолога Чорнойван Т.І. підвела підсумки І етапу конкурсу “Випускник року-2017”.

Протокол засідання комісії додається – протокол випускника

Вітаємо з перемогою Липку Єгора.


26 травня на подвір’ї школи відбулося свято Останнього дзвоника, на якому були присутні гості – заступник голови ВРДА Шуть В.В. та директор Верхньодніпровсього аграрного коледжу Зелений В.М. Директор привітала учнів та випускників школи із закінченням навчального року та вручила нагороди переможцям номінацій шкільного самоврядування дружини “Сузір’я”.

Фото зі свята можна переглянути на вкладці Галерея.


19 травня у міському парку ім. Семенова відбувся І етап Всеукраїнської військово-патріотичної гри “Сокіл”(“Джура”).

Вітаємо команду нашої школи з ІІІ місцем у загальному заліку

бажаємо перемоги у наступному році.


9 травня у місті відбувся мітинг, присвячений 72-річниці з Дня перемоги у Другій світовій війні. Зі словами подяки ветеранам та вдячності до загиблих на мітингу виступив учень 9-Б класу Кирильченко Роман. Учні та вчителі школи поклали квіти до монумента загиблим воїнам.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

 8 травня учні нашої школи взяли участь у святкуванні Дня примирення. Вони проводили майстер-клас із виготовлення маків а також ученицю 10 класу Маслюк Віру було нагороджено грамотою міського голови за активну життєву позицію та участь у різноманітних творчих конкурсах.

IMG_4189IMG_4190IMG_4191

 


27 квітня у Палаці дитячої та юнацької творчості відбулося засідання клубу “Брейн-ринг”.

Вітаємо команду школи з ІІІ місце у цих змаганнях.


Учні 6-Б класу відвідали вихівний захід “Чорнобильська трагедія очима письменників”, який провели для них бібліотекарі Дитячої районної бібліотеки, а кращі читці класу прочитали вірші поетів України про цю страшну подію в житті нашого народу.

IMG_3839[1]

IMG_3841[1]


 

 

 

 

 

 

 

Комісія у складі директора школи Аністратенко Н.С., заступників директора з НВР Осташко Т.В. та Лихолат І.В., практичного психолога Чорнойван Т.І. підвела підсумки І етапу конкурсу “Учень року-2017”.

Протокол засідання комісії додається – Протокол на сайт Учень року 17

Вітаємо з перемогою учня 8 класу Костенка Романа


14 квітня ми приєдналися до благодійної акції “Верхньодніпровськ вітає воїнів з Великоднем!”, в якій взяли участь батьки, учні та учителі нашої школи. Волонтерському центру було передано солодкі Великодні подарунки, засоби гігієни та дитячі листівки для воїнів-захисників.  


11 квітня на базі спортивної школи проходили зональні змагання з футболу серед дітей 2006-2007 р.н., у яких перемогу здобула збірна команда нашої школи.

Вітаємо з перемогою наших хлопців та їхнього тренера Усика В.В.!

Фото-0105

 


Маслюк Віра, учениця 10 класу, зайняла ІІІ місце в обласному етапі конкурсу “Собори наших душ” в номінації “Живопис” з оригінальною роботою “Дінпропетровщина – батьківщина Петриківського розпису” . Роботи переможців цього конкурсу можна побачити в Дніпропетровському художньому музеї (сайт).

Вітаємо Віру з нагородою та чекаємо нових звершень.

Фото-0042 Фото-0044


30 березня наш шкільний колектив дружно вийшов на прибирання міського парку. Ми впорядкували місце відпочинку жителів нашого міста та братську могилу, розташовану у парку.

IMG_3670 IMG_3672 IMG_3678 IMG_3681 IMG_3686 IMG_3694 IMG_3697


9 березня Україна вшановує пам’ять свого пророка Тараса Григоровича Шевченка. До цього дня у школі було проведено виставку ілюстрацій до творів поета, а також вперше учні 4-7 класів спробували декламувати вірші Шевченка хором. Учні 6-Б класу провели усний журнал “Шевченкове слово”. А  студія “П’ятірочка” зняла відеоролик “Мій Шевченко”, у якому кращі декламатори школи читали свої улюблені уривки з творів поета.


7 березня сузір’я “Веселка” запросило всіх бажаючих  на святковий концерт, присвячений Дню 8 Березня. Давньогрецькі боги з Олімпу  висловлювали свою шану і любов простим земним жінкам, а завдяки яскравим танцям “Променаду” та чуттєвим пісням групи “Брофіст”, концерт перетворився на яскраву феєрію . Висловлюємо щиру подяку всім учасникам свята!


28 лютого у школі було проведено Єдиний патріотичний урок “Дніпропетровщині – 85!”, на якому учні познайомилися зі здобутками нашої області , її кращими представниками, цікавими людьми . Учні 6-Б класу провели акцію “7 чудес Дніпропетровщини”.

25 лютого – День народження Лесі Українки. Цього дня у школі відбувся конкурс читців віршів поетеси, а учні 10 класу провели літературну вікторину “Слово, моя ти єдиная зброя”.

Також цього дня учні початкової школи святкували Масницю та проводи зими. Класні керівники 3-А (Бойко Т.Г.) та 3-Б (Самсоненко К.П.) класів разом з дитячою районною бібліотекою провели чудовий народознавчий захід “Проводи зими”, який подарував усім присутнім безліч позитивних емоцій та заряд хорошого настрою.

24 лютого наша школа гостинно розкрила свої двері для майбутніх першокласників та їхніх батьків, дідусів і бабусь. І хоч надворі було холодно і йшов дощ, учні 4-А (кл.керівник Карасьова В.А.) та 4-Б (кл.керівник Бердник Н,В.) всіх присутніх зігріли теплотою своїх сердець та щирої любові до рідної школи. Вдячні всім, хто завітав до нас і мав змогу познайомитися з нашим навчальним закладом. Чекаємо на вас у першому класі!

21 лютого святкується Всесвітній день рідної мови. Школярі 9-х класів відвідали захід, який проводила районна дитяча бібліотека разом з районним краєзнавчим музеєм, присвячений цій події.

У школі учні 5-11 -х класів провели конкурс читців-декламаторів “Мова – душа народу”. Переможці:

Учні початкової школи провели акцію “Я люблю свою мову. А ти?” А також брейн-ринг “Наша мова калинова”


17 лютого о 12.30 у вестибюлі школи відбувся благодійний ярмарок

“Подаруй тепло воїну АТО”,

зібрані кошти перераховані на лікування пораненого воїна Ігоря Федька, який знаходиться у госпіталі м. Миколаєва. 

Відомість благодійна акція

http://www.5.ua/suspilstvo/zerniatko-do-zerniatka-shkoliari-dnipropetrovshchyny-nazbyraly-8-tys-hryven-dlia-likuvannia-biitsia-139023.html

http://www.peoplesproject.com/reports/shkola-pereraxuvala-majzhe-8000-grn-na-likuvannya-vazhkoporanenix-bijciv


14 лютого у нашій школі святкували День усіх закоханих.

Учнями школи були намалювані святкові плакати, які створили відповідний настрій та атмосферу свята. Висловлюємо подяку учням 7-Б та 8 класу за організацію та проведення свята.


Запрошуємо майбутніх першокласників  та їх батьків на

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ,

який відбудеться 23 лютого о 9.30 год.

 

Раді бачити Вас у нашій школі!


Шановні вчителі, батьки та учні!

17 лютого о 12.30 у вестибюлі школи відбудеться благодійний ярмарок

“Подаруй тепло воїну АТО”,

зібрані кошти будуть перераховані на лікування поранених воїнів. 

Запрошуємо всіх небайдужих взяти участь у цій акції.


У школі стартувала обласна природоохоронна акція “Годівничка”. Учні нашої школи та їхні батьки беруть активну участь у виготовленні годівничок та у забезпеченні їх кормами. Звіт про цю акцію можна переглянути на вкладці “Галерея”.


7 лютого 2017 р. учнівський та педагогічний колектив нашої школи взяв участь у благодійній акції “Подаруй своє тепло Авдіївці!”. Нами було зібрано 900 грн. коштів та теплі речі для наших воїнів та жителів Авдіївки, які постраждали в наслідок обстрілів.


3 лютого в школі відбувся вечір зустрічі випускників. Цього разу їх в гості на українські вечорниці запросили старшокласники нашої школи.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Традиційно у школі у ІІІ четверті з метою зацікавлення дітей навчальними дисциплінами,  що вивчаються, проводяться предметні тижні. Тож 23 січня розпочався марафон цікавих заходів з різних предметів. 

Інформацію педради«Сучасні здоров’язберігаючі технології як засіб успішної соціалізації школярів», яка відбулася 11 січня 2017 р. можна переглянути на сайті  http://pedradaczs5.blogspot.com/

Новорічний марафон  шкільних свят

У народі говорять: «Зима іде – свята за собою веде». З яким нетерпінням дітвора завжди чекає на прихід зимових свят!

 Для учнів КЗ «Верхньодніпровська СЗШ№5» зимові свята розпочалися  з дійств, присвячених Святому Миколаю. І хоча грип вніс свої корективи у святкування, учні початкової школи змогли зустрітися з героєм цього свята і отримати від нього солодкі подарунки. Завдяки класним керівникам, у кожному класі пройшли святкові концерти, поставлені народознавчі композиції, розучені пісні, присвячені Святому Миколаю. Діти боролися зі злом, проганяли чорта Антипка, розповідали Миколаю про свої успіхи, тому і отримали від нього не замашну різку, а  довгоочікувані подарунки. Такі свята знайомлять дітей з традиціями нашого народу,  прилучають їх до культурної спадщини українців, виховують почуття відповідальності за свою поведінку.

Святий Миколай, за традицією, приносить не тільки подарунки дітям, а й нагадує їм про те, що поряд живуть люди, які потребують нашої підтримки і милосердя. Він вважається захисником дітей та усіх подорожніх. Тож напередодні свята у нашій школі була проведена благодійна акція «Привітай зі святом воїна-захисника». Активну участь у ній взяли учні 1-А (кл. кер Храпко А.М.),  2-А, Б (кл. кер. Пирожевська Л.Л., Саннікова М.В.), 3-А, Б (кл. кер. Самсоненко К.П., Бойко Т.Г.), 4-Б (кл. кер. Бердник Н.В.), 5-А, Б (кл. кер. Єлесєєва А.В., Кирильченко О.В.), 6-Б (кл. кер. Осташко Т.В.), 7-А, Б (кл. кер. Терентенко В.Д., Климко Г.М.), 8 (кл. кер. Соболь О.М.), 9- А, Б (кл. кер. Кузнєцова В.Д, Сидорова Л.М.), 10 (кл. кер. Кравчук Т.А.).  Діти, їхні батьки та вчителі  зібрали солодощі, фрукти та теплі речі для наших воїнів, адже таким чином ми хочемо віддячити їм за мирне небо над нашою головою і підтримати у їхній нелегкій службі, подарувати часточку  тепла наших сердець.

Грудень – це не тільки початок зими, але й кінець року. Тому саме у грудні підводяться підсумки та проходять церемонії нагородження багатьох конкурсів, які проводяться серед учнівської молоді. Свої нагороди отримали  Перебитюк Аліна (учениця 11 кл.) і Костенко Роман (учень 8 кл.), які побували на виставі для інтелектуально та творчо обдарованих дітей.  Маслюк Віра (учениця 10 кл.) стала переможцем  обласного конкурсу вітальних листівок, присвячених 25-річчю Незалежності України. Віра побувала на майстер-класі  майстринь петриківського розпису та отримала свою нагороду та солодкий подарунок від обласного департаменту освіти.

І ось новорічні свята… Саме вони створюють святковий настрій, адже дитячі серця завмирають в очікуванні новорічних див та казкових пригод. Педагог-організатор Сидорова Л.О. підготувала прекрасні сценарії свят для кожної групи класів.

Вже традиційно у нашій школі новорічні вистави для учнів молодших класів показують випускники. Цього року  улюблені дітворою  Снігуронька (Джарти Н.) і Дід Мороз (Карапетян К.) знову потрапили до рук негідників, і тільки завдяки сміливості, винахідливості і порядності двох привітних клоунів (Іванов  Я., Мусіяк А.)  та доброї Феї (Мошна А.) з чарівним Ельфом (КирильченкоР.), Баби Яги (Діденко Т.) та її казкової свити (Перебитюк А., Мар’янченко А., Винник О., Перерва А., Бичко Т.) всі капості  Чахлика Невмирущого (Єфіменко Д.) та його слуг (Артемук Р., Пащенко В., Квак В.) були розкриті, і свято  Нового року завітало до учнів нашої школи. Вони змогли насолодитися естетично оформленою сценою та ялинкою, яка стала справжньою перлиною свята завдяки  роботі учнів 9-А класу та їхнього класного керівника Кузнецової В.Д.

 Учні 5-7 класів побували на новорічній інтерактивній дискотеці «Ми завітали знов до вас», де Снігуронька (Осташко Н.) та Дід Мороз (Косяк Д.) допомогли закоханим  Принцесі (Джарти Н.) та Трубадуру (Кирильченко Р.) зустрітися і подолати всі перешкоди, які чинив їм Король (Пащенко В.). Новорічний настрій створювали ярмаркові артисти (Феденко А., Саранча Д.,  Маслюк В., Маслюк А., Мельник А., Іванов Я., Квак В., Мусіяк А., Карапетян К.) та самі учні 5-7 класів.

І завершив наш новорічний шкільний марафон бал для старшокласників «Магія голубого екрану». Режисер нового новорічного фільму (Маслюк В.) разом зі своєю знімальною групою (Феденко А.,  Яценко А, Карапетян К.) провели кастинг серед найвідоміших екранних пар: Аполлонія і Майкл Корлеоне       (Перерва А. і Єфіменко Д.),  Фіона і Шрек (Мар’янченко А. і Білокур М.), Людмила Прокопівна і Анатолій Новосельцев (Джарти Н. і Пащенко В.), Принцеса і Трубадур (Томашевська А. і Даніленко Д. ), Бонні і Клайд (Чуприна В. і Шаповалов Є.), Баба Яга і Чахлик Невмирущий (Бобрик А. і Лебідь І. ) – для участі у своєму шедеврі. Снігуронька (ДіденкоТ.) і Дід Мороз (Кирильченко Р.) допомогли їм у проведенні різних випробувань для учасників кастингу та привітали переможців. Ними стали Аполлонія і Майкл Корлеоне, яких яскраво втілили на сцені  учні 11класу Перерва А. та Єфіменко Д. А всі герої казкового дійства отримали безліч позитивних емоцій  та новорічний музичний подарунок від учасників рок-групи «Брофіст»  у складі Мусіяка А., Карапетяна К., Кирильченка Р. та Горбаня В. Це свято ще раз показало, які талановиті наші учні. Вони показують гарні результати не тільки у навчанні, а й можуть весело та змістовно відпочивати.

Заступник директора з НВР Осташко Т.В., КЗ «Верхньодніпровська СЗШ№5»

5 січня в актовому залі відбулося свято краси, гармонії і танцю –  колектив спортивно-бального танцю «Променад» відзначав свій десятирічний ювілей. Привітати Ларису Валеріївну Прінь і її вихованців прийшли батьки учасників колективу, колеги та ті, хто любить хореографічне мистецтво і є прихильниками цього колективу.

Зачаровані глядачі із захопленням зустрічали кожен танцювальний номер і вітали оплесками його учасників, які дарували нам свій талант, запал і експресію. На сцені зустрілися випускники, які продемонстрували свої кращі номери, і сьогоднішні учасники колективу. Для багатьох з них «Променад» став школою працелюбства, настійливості і талановитості.

(Фотоколаж на сторінці Галерея)

З Новим 2017 роком!

%d0%b1%d0%b5%d0%b7-%d0%bd%d0%b0%d0%b7%d0%b2%d0%b0%d0%bd%d0%b8%d1%8f

Результати ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін

І м – 16  ІІ м – 15  ІІІ – 14 м

Найкращі результати мають:

Костенко Роман (8 кл.). – 29 б (три перших місць, одне друге, одне третє)

Липка Єгор (11 кл.) – 24 б (три перших місць, одне третє)

Карапетян Карен (9-Б кл.) – 24 б (два перших місць, два других)

Перерва Анастасія (11 кл.) – 20 б (одне перше місць, два других, одне третє)

Зелений Данило (9-Б кл.) – 19 б (два других місць, три третіх)

Кирильченко Роман (9-Б кл.) – 19 б (два перших, одне друге)

Феденко Анна (10 кл.) – 18 б ( одне перше місце, одне друге, два третіх)

Вітаємо з перемогою у грі”Брейн-ринг” команду в складі

Феденко Анни, Голуб Марії, Кирильченка Романа,

Мусіяка Андрія, Зеленого Данила, Карапетяна Карена!

Молодці! Так тримати!

Підготовка до Нового року!

 

 1. На поновлення новорічних прикрас кожен клас здає по 3 грн. з одного учня.

 2. Учні 1-4 класів малюнками оформляють свої рекреації.

 3. Учні 5-11 кл. випускають новорічні малюнки у форматі А1.

 4. Учні 5-7 кл. готують один номер художньої самодіяльності (пісня, танок, сценка і т.д.) та рухливу гру (правила гри повідомити Сидоровій Л.О. до 16.12).

 5. Учні 8-11 кл. готують пару для «Новорічного балу». Пара повинна бути представлена візитівкою та художнім номером в обраному Вами стилі.

Оазис тепла, краси і затишку

Знову непомітно до нашого міста  підікралася осінь. Заплакала сумними дощами, повіяла холодом і сховала за хмарами тепле сонечко. У такі дні не хочеться виходити на вулицю, хочеться тепла і затишку, які дарує дітям і дорослим КЗ “Верхньодніпровська СЗШ№5”. Сьогодні вона зустрічає своїх господарів і їх гостей теплими кімнатами, затишними відремонтованими коридорами і сміхом і гамором дітвори у басейні. З яким нетерпінням учні нашої школи чекали на його відкриття! Як їм хотілося серед сірої холодної осені зануритися в теплу воду басейну, позмагатися на його доріжках у швидкості  і спритності. І ось мрії дітей збуваються. Басейн запрацював! За два тижні, які він діє, поплавати в його приємній теплій воді мали змогу учні Правобережненської, Ганнівської, Пушкарівської, Першотравенської, Дніпровокамянської, Новомиколаївської №1 і №2 шкіл. Він гостинно розкриває свої двері для дітвори з усього міста. У будні для них послуги басейну безкоштовні. У цьому навчальному році вперше КЗ “Верхньодніпровська СЗШ№5” надає додаткові освітні платні послуги для тих, хто хоче прилучитися до занять спортом у нашому басейні. Кожної суботи з 10 до 11.00 тут працює група для тих, хто тільки починає оволодівати навичками плавання, з ними будуть займатися кваліфіковані тренери-викладачі. А з 11.00 до 12.00 – група оздоровчого плавання для тих, хто піклується про своє здоров’я. Такі заняття коштують 35 грн/год., для дорослих обов’язкова довідка від лікаря-дерматолога. Тож запрошуємо всіх бажаючих відвідати наш басейн – оазис краси, тепла і затишку серед осінньої негоди і холоднечі.

25 листопада  у школі були проведені заходи щодо вшанування жертв Голодомору 1932-1933 рр. Учні 8-9 кл. переглянули фільм “Голод 33”, учні 4-х класів написали диктант-реквієм “Свічка пам’яті”, до учнів 6-х класів з уроком історії рідного краю прийшла директор Верхньодніпровського історико-краєзнавчого музею Коновал Н.І. і провела захід “Голод 33 року на Верхньодніпровщині”.

img_3217img_3220

img_3223img_3231

 img_3221

 24 листопада до нашої шкільної родини урочисто влилися учні 1-х класів. Для них було проведено яскраве свято посвяти в першокласники. Сподіваємося, що вони та їхні батьки запамятають цей день на все життя. Фоторепортаж можна переглянути на вкладці Галерея.

 21 листопада у школі відзначався День Революції Гідності. Всі класні колективи провели урочисті заходи, щодо вшанування подій Революції Гідності та її героїв. Особливо яскравими виявилися колажі, виконані учнями 9-11 кл.

img_3226 img_3227 img_3228img_3234

 17 листопада Міжнародний день відмови від куріння. Репортаж дивіться на вкладці Галерея

10 листопада на шкільній сцені мали змогу показати свої таланти учні 5-7 класів. Вони змагалися у творчому конкурсі “Ось які ми!”. Всі класи виявили креативність і показали свої творчі здібності в ході цих змагань. Але особливо радує те, що перемогла у цьому змаганні дружба.

10 листопада в школі було проведено батьківський всеобуч за програмою Німецького благодійного фонду GIZ на тему “Не дай ВІЛу шанс” , на якому батьківська громадскість була ознайомлена з шляхами передачі ВІЛ та їй було запропоновано пройти Маршрутами безпеки.

9 листопада в Україні відзначається День української писемності. Сьогодні у нас у школі проходив перший етап Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика. Переможці цього етапу захищатимуть честь школи 27.11 в районному турі конкурсу. 

Учні початкової школи взяли участь у пересувній виставці “Мова моя калинова”, ними були створені прекрасні колажі з малюнків та висловів про мову. Хочеться відзначити активність учнів 3 та 2 класів.

Шановні батьки та учні 11 класу!

Все про ЗНО-17 та пробне ЗНО переглянте на вкладці ЗНО

ШАНОВНІ БАТЬКИ ТА УЧНІ!

Згідно наказу відділу освіти Верхньодніпровської районної адміністрації №196 від 07.10.2016 р. ОСІННІ КАНІКУЛИ починаються з 17.10 та закінчуються 28.10 (2 тижні). Навчання розпочнеться 31.10 (І навчальний тиждень)

На сайті школи у розділі “Дистанційне навчання”  учителі викладуть короткий конспект та завдання до уроків. Їх опрацювання обов’язкове учнями.

Методичні рекомендації щодо відзначення Міжнародного дня миру

9 вересня 2016 року. Напередодні святкування Дня фізкультури і спорту, який в цьому році припадає на 10 вересня, у школі традиційно пройшло свято відкриття шкільної спартакіади. Цього року воно було надзвичайно урочисте і святкове, а розпочалося маршем юних олімпійців. Коли колона спортсменів рушила колом пошани, повітря шкільного стадіону наповнилося мелодійним дзвоном медалей. Ця мить була настільки вражаючою, що вигук захоплення вирвався з грудей учнів і вчителів, вони дружними оваціями привітали спортивну надію нашого міста та України.

IMG_3170

Шановні колеги! Нормативна база, щодо початку нового 2016-2017 н. р. знаходиться на Ваших Google Дисках у папці 2016-2017.

Адміністрація школи

Затверджено нові програми для 1-4 кл. – http://verschool5.org/osvita.ua/school/reform/51975/

23-30 серпня 2016 року Національна академія педагогічних наук України проводить традиційні веб-конференції в режимі он – лайн трансляції для вчителів з усіх навчальних предметів. Під час цих заходів науковці академії нададуть інформацію щодо реалізації змісту загальної середньої освіти, прокоментують зміни, внесені до навчальних програм, ознайомлять з особливостями організації навчально-виховного процесу на засадах компетентнісного підходу тощо. Детальніше http://verschool5.org/undip.org.ua/info/4968/

Вітаємо!

МАСЛЮК Віру (10 кл.) з перемогою обласному конкурсі дитячої художньої творчості, присвяченого

25-річчю Незалежності України «ВІТАЮ, МОЯ УКРАЇНО!».

Номінація «Авторська листівка» (конкурсанти 13-18 років).

2015-2016 н. р.

Шановні класні керівники та класоводи!

На вкладці Виховна робота знаходяться методичні матеріали, щодо проведення заходів до Дня пам’яті та примирення і 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

image

ВІТАЄМО

Молдован Т.М., Коротун Л.М., Лещенко О.І.
та  учнів 10 класу Лещенка Олексія,
Марянченко Анну та Перерву Анастасію,
які отримали перемогу у
ХІІ Всеукраїнському конкурсі

 

«Вчитель — новатор»

із спільним проектом «Коли війна вривається у двері»

ВІТАЄМО! 

Мусіяк Раду, ученицю 6-А класу, яка посіла І місце

у II- турі районного конкурсу «Кращий читач року».

 Дякуємо Бобрик Ані, учениці 7-класу за активну

участь у конкурсі «Книгоманія-2016».

Бажаємо нових перемог!!!