• Пошук

 • Грудень 2019
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  « Чер    
   1
  2345678
  9101112131415
  16171819202122
  23242526272829
  3031  
 • < ?php include (TEMPLATEPATH . '/searchform.php'); ?>

2019/2020 н. р.

Шановні учасники освітнього процесу!

Вітаємо Вас з початком 2019/2020 н.р. та  Днем знань

Фото звітів про заходи знаходяться на вкладці Галерея.


ГРУДЕНЬ 2019

Шановні батьки!

5 грудня у школі з 9.00 год. буде проведене дітям щеплення АДСм (дифтерія). При собі мати шприц ємністю 2мл.


ЛИСТОПАД 2019

Представники шкільного самоврядування, а саме сузір’я “Дужі” продовжують шкільну спартакіаду командних ігор і провели змагання з футзалу серед учнів 4-10 класів. Головним тренером змагення був учень 9-Б класу Авраменко Нікіта, а допомагав йому з організацією змагань вчитель фізичної культури Шерстяних Іван Олександрович. Переможцем цих змагань стала команда учнів 8-А класу. Ці змагання допомогли вчителю зібрати гарну команду школи – і результат не забарився: на змаганнях серед міських шкіл наша збірна зайняла перше місце. Юні спортсмени отримали величезний позитивний заряд і це стало поштовхом для того, щоб у школі провести такі самі змагання з волейболу та баскетболу.

Учні НУШ не відстають від своїх старших товаришів. На уроці “Я досліджую світ” вони створили колажі “Вітаміни” та пригостилися смачними та корисними смаколиками (2-Б кл. кл. керівник Самсоненко Катерина Павлівна, асистент вчителя Зарочинцева Наталія Юріївна).

4-Б клас (кл. керівник Храпко Аліна Миколаївна) знову став ініціатором нового починання: вони запропонували створити у класах Куточки емоційного здоров’я і свій уже зробили. Діти вчаться володіти своїми емоціями та сприймати емоції інших так, щоб вони не шкодили нашому здоров’ю.

12 листопада у школі розпочався новий плавальний сезон. Учні та педагогічний колектив нашого навчального закладу мають змогу оздоровлятися у шкільному басейні. У навчальний розклад для учнів 2-8 класів введено урок плавання. Крім цього, після уроків діють групи здоров’я, які можуть відвідувати і учні інших шкіл Верхньодніпровського району (за домовленістю з районною радою).

12 листопада вчителі школи взяли участь у тренінгу “Формування громадянської відповідальності та її складових в учнів школи”, який для них провела тренер “Демократичної школи” Арабаджи Світлана. Вчителі мали змогу дізнатися багато нового із застосування Рамки компетентностей для культури демократії, а також поділилися досвідом впровадження вправ зі збірника “Громадянська відповідальність” та інших довідників Ради Європи.

з 11 по 15 листопада у школі проходить Тиждень безпечного руху. Класні керівники початкових класів офромили біля своїх кімнат виставки малюнків “Надійний друг – безпечний рух”. Учитель Основ здоров’я Климко Г.М. разом з учнями 9-Б класу створила колажі “Ти і дорога”.

У рамках проекту Healthy Schools у школі пройшли:

 • практичні заняття для учнів 4-х класів “Перша допомога при потраплянні предемтів у шляхи дихання”. Провели ці заняття дівчатка 10 класу разом з вчителем Захисту Вітчизни Пузіно Н.І.
 • кампанія з оздоровлення організму дітей в осінньо-зимовий період: діти мають змогу отримати кисневі коктейлі.

08 листопада дружний колектив нашої школи взяв участь у Благодійному ярмарку “Врятуємо життя Криворотенко Аліні”. У ході акції було зібрано 16840 грн., які ми відправили на лікування дівчинки.

06 листопада учні нашої школи провели інтерактивний вернісаж “Осінь у нашому дворі”, в ході якого кожен клас міг показати свою картину, зроблену з природних матеріалів. За рішенням Ради дружини “Сузір’я”, краща картина обиралася шляхом грошового голосування. Переможцем вернісажу стали учні 5-А класу із картиною “Лелеки”. Друге місце посіли учні 6-А класу з композицією “Чарівний ліс”, а третє місце – 5-Б клас з картиною “Котики”.

Дуже вдячні всім, хто взяв участь у вернісажі. Сподіваємось, що ще не один раз здивуємо батьків і учнів школи своїми витворами.


ЖОВТЕНЬ 2019

Шановні вчителі, батьки та учні!

Згідно з листом Гуманітарного відділу Верхньодніпровської міської ради від 15.10.19 №505:

Внесено зміни у структуру навчального року закладу, а саме: осінні канікули провести у термін з 21.10-03.11.

У зв’язку з цим внести зміни до календарного планування.

Виконання навчальних програм та планів здійснити методом ущільнення навчального матеріалу.


15 жовтня у школі розпочався Тиждень козацтва,

присвячений Дню українського козацтва, УПА та захисників Вітчизни.

Цього дня у школі відбулося Свято козацького куліша, в якому взяли участь учні 2-4-х класів. Вони разом з класними керівниками прослухали цікаву інформацію про історію виникнення свята День українського козацтва та дізналися про секрети приготування козацького куліша від наших кухарів. Діти із задоволенням позмагалися у спритності та винахідливості під час свята. Висловлюємо подяку Калуцькій І.А. та учням 4-А класу за змістовну розповідь.

16 жовтня у школі пройшов захоплюючий квест для учнів 5-7 класів “У пошуках скарбів Полуботка”, де учні змогли показати свої знання, винахідливість та спостережливість. Висловлюємо подяку класному керівнику 5-Б класу Зеленій І.Ю. та її учням за змістовний та цікавий захід.

12 жовтня проходили районні змагання з шахів і шашок. вітаємо команду переможців змагань з шахів у складі Степанова Єфрема, Теплякова Дмитра, Ященко Олександри та Багрянцевої Дар’ї. Також радіємо третьому місцю шашкістів Муха Данііла та Циганенка Ярослава.

11 жовтня у школі проходили міські змагання між учнями 8-9 класів “Веселі козачата”. Вітаємо команду нашої школи у складі Танчик Лайми, Глушко Єлизавети, Багрянцевої Дар’ї, Шишацького Євгена, Ковратенка Артема, Вакуленка Даніїла, Кучера Романа, Тарасенка Євгена та Березовського Даніїла  з 3 місцем у змаганнях.

11 жовтня учні 6-А класу (кл. керівник Полішко Н.В.) взяли участь у on-line олімпіаді на платформі “На урок”, присвяченій Дню козацтва.

Учні 9-Б класу 10 жовтня взяли участь у змаганнях з юнармійського чотириборства, які проходили у м. Верхівцево.

10 жовтня учні 8-Б класу разом з учителем української мови та літератури Рижик О.В. відвідали місцевий краєзнавчий музей, де стали учасниками музейно-бібліотечного уроку, який для них провели Коновал Н.І. та Янченко В.І.

9 жовтня у школі капітан ІІ-го рангу Осіченко А.С. з нагоди Дня захисника Вітчизни, прочитав лекцію «Видатні моряки Верхньодніпровщини».